| anna_5786 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine in legatura cu o melodie, o tot caut, si pe strong si pe alte site`uri si nu o gasesc. am rugat si pe cativa prieteni si nici eu n-au gasit-o :(. http://www.youtube.com/watch?v=tco6JSSsyWc&feature=relat ed asta e;;). pur si simplu o ador :x. daca imi puteti face rost de ea va roog sa`mi trimiteti un mesaj si va dau id`ul meu sa mi`o trimite`ti sau cum vreti voi;;)

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

O am eu! intra pe id-ul malvynutza_woodytzu_forever(si ti-o dau cu mare placere!)