| Darius999 a întrebat:

.caut un site pe care sa gasesc iPad 1 (nou nu la mama a 2-a)fara card pana in 12 milioane...ma ajutati va roog(dau funda), daca aiti gasit imi puteti pune linkul va roog :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic, iPad 1 e mai greu de găsit. Încearcă să le scrii celor de la istyle.ro sau noumax.ro (ambii sunt dealeri Apple) şi să vezi dacă mai pot ei aduce (nu ştiu dacă se mai fabrică) şi la ce preţ.

| rpushtiu a răspuns:

De ce nu incerci pe okazii.ro? Poate gasesti in zona ta un ipad!