| alinutza_3037 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog! vreau sa-mi pun fundal pe sunphoto cine stie ii fac multe albume cu ce vrea el dar daca stiti vreti sa-mi spuneti? please, please, plesase

3 răspunsuri:
| DuTzA_5057 a răspuns:

Nu se mai pot pune fundaluri pe sunphoto, se putea mai demult, dar acum nu mai poti face asta

| amy_5949 a răspuns:

Chiar nu se mai pot pune fundaluri pe sunphoto, mai demult se putea, dar acum nu se mai poate face asta.Am trimis si un mesaj si a spus ca a era interzis sau ceva de genul pentru a pune fundaluri, poze cu sclipici, jocuri si multe altele.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu se mai poate.