| dyana21dyana a întrebat:

Va rog intrati la mine la sunphoto. Am nevoie de niste comentarii si vizitatori. O prietena de-a mea are multi si vreau sa o depasesc. Va rog sa ma ajutati. Cine are ideei de albume care sa atrag oamenii? Multumesc mult!

1 răspuns:
| seen a răspuns:

rolling on the floor ceva nou sub soare pai de obicei instantanele din vacante atrag ochiul sau photo min ( fotografiile facute la minut cand n-ai ce face poc pornesti aparatu si ei in cadru primul lucru pe care il vezi om, caine,peisaj, umbra, cladire, etc