| ioana_8754 a întrebat:

Ma ajutati va rog? Nu stiu daca mi s-a rupt himenul...prietenul meu si-a bagat degetul si ma durea destul de tare. Apoi ma penetrat. Nu stiu cat a intrat, dar la un moment dat a durut tare si l-am oprit. Dupa aceea mi-am luat pantalonii sa mergem la tigara si am observat mai tarziu o pata de sange pe pantaloni. Pe cearceaf nu era deloc sange. Apoi a2a seara la introducerea degetului nu m-a durut aproape deloc si la penetrate a fost mai mult placut decat dureros, ma durea doar cand il baga mai adanc. Ce sa cred?

1 răspuns:
| ana_7191 a răspuns:

Trebuie sa stii ca din descrierea ta am tras niste concluzii.in primul rand cred ca erai virgina si este normal sa te fi durut prima data. din moment ce ti-a curs sange himenul este posibil sa se fi rupt. funda?happy