| rebecaalexya a întrebat:

Ma chinui sa gasesc de cateva zile si nu reusesc sper sa ma ajute cineva aici... Pt. utilizatorii de facebook e intrebarea asta: Cum fac sa accept sau sa nu accept comentariile pe care le primesc la poze sau pe wall? Adica sa nu apara comentariile respective pe profilul meu pana nu le accept eu. Stiu sigur ca se poate pentru ca am observat pe profilul cuiva atunci cand i-am lasat eu un coment. Sper ca m-am facut inteleasa... Help me happy

1 răspuns:
| BuburuzaAnca a răspuns:

Intra la setariile de confidentialitate si ai acolo o optiune cu commenturile la poze si de acolo iti setezi drepturile. Oricum cand intrii acolo ai o droaie de ajutoare din partea facebook. Bafta