| LaElly11 a întrebat:

de cateva zile tot incerc sa ii trimit cuiva o cerere de prietenie pe Facebook dar nu reusesc. De fiecare data cand trimit cererea apare ca s-a trimis dar cand revin pe profilul persoanei respective chiar si dupa cateva secunde imi apare iar "adauga prieten" la inceput am crezut ca imi sterge cererea dar nu este asa. De ce se intampla asta si ce pot face?

1 răspuns:
| BellaCullen14 a răspuns:

Poate nu mai poate primi cereri de prietenie. Se poate intampla daca a atins numarul maxim de prieteni pe Facebook sau daca si-a blocat cererile.