| Misssy a întrebat:

Ma joc gta si trebuie sa ii impusk p unii care sunt p trenrolling on the floor) si nu pot cred ca de 15 ori am jucat nu pot sa ii impusksadstiti ceva un truc

Răspuns Câştigător
| vily a răspuns:

Scrii in timp ce joci codul acesta, fara ghilimele "MUNASEF" si apesi enter sau nu, nu mi amintesc daca trebuie sa mai apesi si enter.Cu acest cod, jocul(gameplay-ul) va deveni mai lent si vei putea conduce motocicleta pe care o conduci in momentul in care trebuie sa-i impusti pe aia de pe tren mult mai bine, putand mai usor sa faci curbele si sa-i nimeresti pe gangsterii de pe tren.

4 răspunsuri:
| vily a răspuns:

Sa stii ca eu asa am trecut, fara cod eram praf acolo.Si eu m-am chinuit de cateva ori.

| vily a răspuns:

Pai tocmai aici e problema, daca ai schimbat din setarile butoanelor de la tastatura, nu am de unde sa stiu, da si tu un default la setari daca e si citeste instructiunile, sau vezi pe ce buton ai pus respectiva comanda.

| Misssy explică:

Ms mult dar acela cu motokikleta ma tot busesc si pierd straight face nu pot straight face

| Misssy explică:

Auzi am uita p c apas ca sa impusk din masina d pe motokikleta ca nu merge bine eu am mai facut si catev asetari love struck