| Anonimm30 a întrebat:

Ma jur ca nici o fata nu vorbeste cu mine pe aplicatii de dating parca as fi cel mai urat din lume si asta m-a pus pe ganduri. Chiar sunt? Am 19 ani, tanar, alb, curat, rational, baiat cuminte, nu genul alpha.

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu conteaza genul,astea sunt povesti,conteaza aspectul fizic,prima oara vezi fizicul apoi ii dai sansa sa il cunosti,daca te atrage fizic ii accepti si comportamentul,invers niciodata decat in onlyfreind,da like si tu la fete mai urate, fa si tu poze profesionale, imbracate modern, fa-ti freza, slabeste, baga culturism

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In perioada asta e full primesc probabil mult mai multe mesaje ca de obicei.
Te pune pe gânduri că îți focusezi prea mult energia care o ai pe ele, ci nu pe tine. Te caută, Numai când nu le cauți tu pe ele.
La o adică îți pierzi timpul cu aplicațiile alea, mie daca o fata nu-mi răspunde și menține conversația deja ii dau jet din prima, nu stau la discuții. Daca continui sa disperi pentru niste târfe care nu le cunoști, atunci o să devi mai neatractiv pentru viitoarele prospecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Niciodată nu a funcționat alea cu da like Uri la urâte, daca dai like la toată lumea te baga in lista uraților algoritmul ălora.
Eu am încercat o data cu o poza cu mine, fete urâte/medii, fara poza like numai la fete medii/frumoase. Foarte puține like-uri și bang.

| Celcestietot a răspuns:

Ai fost pana acum bagat in seama fara motiv de fete?

| Anonimm30 explică (pentru RAY):

Sunt slab, si am incercat sa vorbesc si cu fete de nota 5 la aspect fizic da' nu merge

| NotNamed a răspuns:

Da un link de la o poza cu tine sa ne putem da cu parerea

| RAY a răspuns (pentru Anonimm30):

Si eu cam la fel, ai grija ca multe te vor baga in only freinds si atat, nu te baga in relati virtuale

| alina2k18 a răspuns:

Baga culturism laughing

| Anonimm30 explică (pentru RAY):

Pai eu as vrea sa incerc sa ma imprietenesc cu o fata dar nici asa nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o poza cumetre sa vedem ești de comedie, horror sau alt gen. happy poate și o conversație sa vedem cum le abordezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu îl ajuta... atitudinea contează, el are un ADN inferior cum spun ăștia de opusul lui Alpha chestia asta e foarte greu de schimbat, poate doar dacă face pârnaielaughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce inseamna "barbat alfa"? tot aud peste tot, dar cred ca astia vorbesc din filme, carti sau din ce viseaza seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Intreabai pe ei, sau uitat prea mult la plăcintă americana laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune acum, ma amuza cum unii arunca asta cu ''barbat omega si barbat alfa" de parca exista doar tipuri de barbati, suntem N variatii cu N personalitati, dar ce sa le ceri neandertalilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu te contrazic

| Ruller a răspuns:

19 ani, tanar, alb, curat, rational, baiat cuminte.

Deja o dai in sf-uri, 1 la mână, 2 - de incepi cu: mă jur, să moarăă Veta, gest de manelist trombonist, e clară situația(de ce nu vorbesc cu tine)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele au o groază de mesaje pe net
Și alea urate au cereri și mesaje de nu mai pot sa se uite la toate
De aia nu răspund sau lăsa seen
Trebuie sa vorbesti cu ele pe afara pe la liceu la bloc în parc etc
Acolo îți acorda atenție și ai șanse pe bune
Pe net nu merge treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există băieți de 19 ani bătrâni sau ce? Și de ce a trebuit să zici "alb"? Așa am ajuns, ești mai frumos dacă ești alb? Rațional deja nu prea pare că ești numai din descrierea asta. Băieții cuminți nu sunt căutați pe aplicațiile de dating, nici fetele cuminți. Persoanele alea vor aventuri, și asta caută. Dacă vrei fete care să dorească un băiat cuminte, caută fete cuminți, și alea nu-s pe site-uri.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

In real isi ia o geanta in cap laughing
Iti acorda atentie o pl laughing nici nu se uita daca nu ai masina smechera, fizic top si haine fit za laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Eu am dat la gaură fără mașină și fițe
Pe net sunt 0 șansele oricum
În real se mai uita la unghii la zâmbet ochi atitudine
Mai scapi un dezacord și o replica de țăran ești luat pe loc

| Anonimm30 explică (pentru Ruller):

Nu ascult manele

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... da, nicio fata din cele carora le-ai scris probabil, nu a continuat sa vorbeasca cu tine. Asa ca raman din cele cu care nu ai vorbit happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu asta e problema. Problema e ca aplicatiile de dating pentru cam 9/10 utilizatori sunt doar pierdere de timp. Ai sanse mult mai mari pur si simplu iesind pe-afara si plimbindu-te cit mai mult. Si fiind atent. Vezi vreuna ca se zbate cu un bagaj mare? Ajut-o, baga-te in seama. Nu e musai sa fii alpha cu BMW si p*&a mare (oricum e irelevanta dimensiunea, atita vreme cit nu e mica, haha), ci sa fii ATENT la ce se intampla in jur si sa actionezi.

| Gusticel a răspuns:

Wow, esti alb! Mare calitate, chiar merita mentionata.

| alexalx1234 a răspuns:

Fetele nu vor băieți cuminți. Acele fete care spun că vor astfel de băieți se mint singure că tot șmecherași caută.