| Marius22222222222 a întrebat:

Ceva aplicații de dating fara plata? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| blackgirl1875 a răspuns:

Bumble, badoo, wink, tinder, randochat(doar pentru Samsung), hoop

8 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Daca vrei ceva serios, foloseste tinder. Dai un ban, dar macar e super populata aplicatia si ai mai multe sanse. Pe aplicatiile gratuite ai foarte putini utilizatori si majoritatea sunt inactivi.

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

Chestia e mai mult de socializare adică cam asta caut

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Marius22222222222):

Aceeasi problema ai si in cazul asta. Cu cine vrei sa vorbesti, daca majoritatea au conturile inactive? Daca vrei doar sa vorbesti, intra intr-o comunitate care se ocupa cu un hobby, sau ceva de genul. Un forum dintr-un joc, un grup de discord, etc. Aplicatiile de dating, sunt gandite doar pentru dating in general.

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

In fine...văd eu ce și cum

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Marius22222222222):

Imi dau seama ca nu la raspunsul asta te asteptai, dar asa functioneaza treaba. Daca ar fi situatia asa de convenabila, nu ar mai sta nimeni pe tinder si s-ar duce toti pe badoo sa zicem straight face.

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

Facem ce facem și tot pe TPU ajungem?

| Elena1Irimia a răspuns:

Eu zic sa te uiti in ziar, o sa te potrivesti cu tunsoarea dumitale si cred ca ar trebui sa ti o schimbi inainte sa intri pe vreun site de dating cu multa placere - Irimia Din Sibiu