| NewDivide a întrebat:

Ma plictiseeeesc, ce imi recomandati sa imi treaca plictiseala? ( In limita bunului simt ) happy

2 răspunsuri:
| Useeeer124124 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la un film sau sa faci lucruri practice,poti,de asemenea, sa te duci la o prietena sa faceti chestii dar ptc. ai pus intrebarea asta cand esti plictisita cred ca prietenele tale sunt ocupate, in fine mai poti sa joci jocuri pe pc sau sa gatesti... Sper ca te-am ajutat!

| bibbiii a răspuns:

Uita-te la un film sau vorbeste cu prietenele la telefon(daca esti fata), mergi in oras sau viziteaza un coleg/colega