| Asdffd a întrebat:

Ma plictisesc dupa cum se vede si as vrea sa va intreb care este numele vostru daca nu va suparatihee hee. Pe mine ma cheama Patricia. Dar toti prieteni imi zic Kida.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda...ok si eu ma plictiesc...
Remus Andrei ma cheamawinking

| Zøєy a răspuns:

Simplu...Zoeyhappy

| Rooooooooooxi a răspuns:

Pe mina ma cheama roxana dar majoritatea imi spun roxy unii roxana iar altii ruxy
apropo si mai am o porecla"noc"dar este o poveste lunga...
chaw!

| Kesha1428 a răspuns:

Numele meu este Marina-Alisa, dar colegii imi spun Mary kiss

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Ma numesc ioana iuliana.toti imi spun ioana doar profa de engleza (cu care ma inteleg super bine) imi spune iuliana

| alexaly a răspuns:

Salut...
Ma numesc Alex.
Pt prieteni ''Aly''/''Axy''
By3, Kydawinking

| MissLumy a răspuns:

Luminita...Lumy...Mitzzy:d

| muteanupaulcostin a răspuns:

Ma cheama Paul.Dar inca nu am o porecla. Vreau sa i caut una unu i baiat pe nume George

| Pentagram a răspuns:

Athena/athe/fanta

| Dody_4745 a răspuns:

Hey! :* eu sunt Georgiana. dar prietenii imi spui Dody (asa imi spunea o prietena cand eram mai mica si asa a ramas )... incantata :*