| smsamif a întrebat:

Am 14 ani si mi place de o fata de 12 ani. nu am stat pe ganduri si am mers direct la ea si am intrebat-o : vrei sa fi prietena mea? ea (Patricia) a zis:am prieten deja. scuze. altadata. apoi am insistat si prietena ei cea mai buna (octavia) tot imi spune sa o las ca ea ma uraste si are prieten... octavia asta ma saluta tot timpu' chiar si daca s la 5 metri de ea*. alaltaieri intra sor'mea pe mess care e deodata cu octavia si patricia dar in clasa diferite si vede la statusul octaviei. "JOS CU DRAGOMIR (eu) Asa i Patri?" si ma cheama sor'mea sa vad si vorbeste apoi cu ea. si i cere id meu de la sor'mea pentru ca vrea sa mi dea id-ul prietenului Patriciei(facut de ea, Patricia nu are prieten. si sa vedeti din ce mi am dat seama.) octavia iese de id ul ei si sor'mea intra pe idul meu si vede ca un id : ovidiu_fotbalistul 2008 parca ma bagat in lista. apoi sor'mea intra pe id ei si una doua intra octavia inapoi. adica ea a intrat pe idul fals facut de ea sa ma bage in lista. apoi seara intru eu pe al meu si de data asta un alt id imi apare: andy.pacurar_patry.ADICA TOT UNUL FACUT DE TARFA ASTA (scuzati ma va rog fumos) si vad ca mi trimite un mesaj. eu mi am dat seama ca e ea. si mi spune ca are 15 ani Adica numa sa fie cu un an mai mare. dar va intreb. unu de 15 ani sa caute una de 12? hai ca in cazul meu poate ca am 14 ani dar 15 nu cred. si vb si iar imi spune ca sa renunt si spun ca il astept la scl la mine sa vb cu el si sa i sparg fata. :-| apoi imi da id ul octaviei(adica ea si l da) si vb cu asta... apoi ieri la scl vb cu patricia si o intreb de ce ma urasti? si ea spune ca nu! ci sunt foarte insistent si mi spune sa nu o mai caut. acum ce sa fac sa o plesnesc pe octavia aia si sa renunt la patricia sau sa o speriu pe octavia si sa las timpu sa treca poate poate se intoarce Patricia. dar sa stiti ca am avut un vis in care Patricia vine la mine. APOI POATE O FOST asa O PROSTIE. sau sa fie viitorul? am uitat sa va spun ca i am dat si elcere si a cam rosit si de fiecare data cand trec pe langa ea se uita in jos, sau cand ma vede se uita in jos. sa ma placa si sa nu recuoasca? sau sa se reintoarca? VA ROG NUMA PROFESIONISTII sa raspunda. Hai ca stiu ca sunt o multime pe site

4 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Nu intotdeuana visele se indeplinesc.si eu am avut un vis ca ma voi impaca cu prietena mea cea mai bunasad de 5 an idar nu ne-am mai imapacat niciodata...crying dar uneori seindeplinesc nu stiu daca e si cazul tau dar din cate am citti ar trebui sa le ignori pe amandoua patricia chair vad caa zis ca esti prea insistent eu zic sa o alsi in pace s ano mai bagi in seama daca te va iubi vreodata va veni la tine si iti va zice u ai incercat daca na mers asta e.mai sunt fete si dupa ce ti-a facut octavia ar tebui s ao inrtebi de ce ti-a facut asta si daca nu da o explciatie rationala no mai baga nii pe ea in seama si gata :d

| aLyNutZu_6169 a răspuns:

Eu iti spun ce as face eu
as lasao pe patricia pentru ca se vede ca nu te prea place
si mas uita dupa alte fete sunt multe fete frumoase
si eu tot 14 ani am si iti spun ca eu nu as sta dupa o fata care ma refuza mereu

sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu cred ca patricia asta te place dar poate ii este frica sa recunoasca sau rusine stiu eu sau poate esti prea insistent las-o mai moale fai un cadou un buchet de flori ceva ca sa o impresioneze si despre octavia cred ca te place din moment ce te saluta de la 5 metri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al mic, vezi-ti de scoala si lasa iubirile astea de telenovelist happy