| Dea456 a întrebat:

Ma plictisesc!
Voi ce faceti cand va plictisiti?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Ma uit la un film/ serial/ documentar/ animatie, citesc, scriu, desenez, ascult muzica, ma uit la videoclipuri, gatesc, fac curatenie in camera etc.

| Atotstiutorul a răspuns:

Masturbarea ajuta!

| suităr a răspuns:

Stau pe omegle.
Mai inainte am dat de unul care dă bacul in 10 zile și era cam stresat. Oricum de treabă tipul.
A și dorm, desenez, ies pe afară.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Atunci cand ma plictisesc citesc o carte sau o revista, ma uit la televizor, imi sun prietenii, ies cu ei pe afara sau lenevesc la calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă dau cu capul de pereţi.winking

| 16Gabriela a răspuns:

Uita-te la filme, cheama-ti prietenii, iesi afara, in parc, cu rolele, cu bicicleta, joaca-te cu prietenii, distreaza-te happy

| Didishorr a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit la un film, ies afara, stau la calculator, vorbesc la telefon sau pe facebook cu un prieten, dorm. Eu nu citesc, ma plictiseste mai tare.

| DavidTTwowTT a răspuns:

Citesc despre masonerie. laughing Raspund la intrebari ca asta. laughing

| tsal24 a răspuns:

Hai sa ne plictisim impreuna.