| FunKesha a întrebat:

Eu acum ma plictisesc pentru ca stau prea mult pe TPU! Voi ce faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| katy_1970 a răspuns:

Pai ascult muzicaa sau stau pe messinger big grin, mai ma joc table cu frate, eu, remyhappy...sau ies afara cu prieteniibig grin, fundita pls big grin:*:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă că nu răspunzi la suficient de multe întrebări de te plictisești!
Eu nu am timp de așa ceva. O seară plăcută.
Pa, pa.

| ionut1980 a răspuns:

Atunci iesi cat mai repede. Te rugam! O fi molipsitoare boala asta. Mergi pe hi5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You tube pe hi5 Peste tot!

| qMisaki a răspuns:

Eu mai intru pe jocuri tari precum : kaneva, imvu, ourworld, wooozworld, weeworld, super secret, roiworld, stardoll, lady popular, friv, fire boy and water girl, lady popular si multe alteele...

| silviu_2615 a răspuns:

You tube pe hi5 Peste tot! kh