| Vernusio a întrebat:

Ma plictisesc...voi va plictisiti des? Sfaturi?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai nicio preocupare, îţi faci!
Pa, pa.

| Speed99 a răspuns:

Niste detergent Dero, o lingurita, and you'll get yourself a good night.

| RAY a răspuns:

Recomand plimbarea pe jos, pe mine ma ajuta mult

| danay72 a răspuns:

Ca sa nu te plictisești, fa lucruri care iti plac. Petrece timp cu familia, fii altruist, citeste sau gandeste-ti un hobby.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fiecare isi fwte viata cum vrea. Unii cu alcool altii nu isi fac un program ca sa evolueze. Daca nu te multumesc ideile tale crezi ca vei fi incantat sa te puna altii sa faci ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu te mai plictisesti fa mereu ceva care sa-ti solicite creierul. Ma plictisesc extrem de rar si imi trece destul de repede pentru ca devin hiperactiva atunci cand ma plictisesc.

| Yasmin875 a răspuns:

Fă un test pe net să vezi ce IQ ai.

| alin131 a răspuns:

Citeste o carte