| uply a întrebat:

Ma plictisesc de moarte.Voi ce faceti cand va plictisiti? Ce sfaturi imi puteti da ca sa-alung plictiseala? Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Fime, Jocuri, Muzica si de ce nu, acest site : TPU - sunt exact ce imi trebuie ca sa scap de plictiseala! happy Bafta!

6 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Fa sport happy

| IonutGaby a răspuns:

Uita-te la un film, joaca-te, citeste niste carti, fa-ti temele, sunt foarte multu lucruri pe care sa le faci cand te plictisesti.

| CristinaCrisfest a răspuns:

Fa ceva creativ www.crisfest.ro!

| Elynnaa a răspuns:

Si eu ma plictisesc.
Sunt multe de facut :
1.Fa sport
2.Invata sa jonglezi
3.Suna un prieten vechi cu care nu ai mai vorbit de mult
4.Citeste
5.Fa origami
6.Gaseste cate o porecla prietenilor tai!
7.Scrie un/o cantec/poezie/poveste
8.Joaca tomapan
9.Canta!
10.Danseaza
11.Deschide Dex la nimereala si invata cuvinte noi!
12. Uita-te la poze mai vechi
13.Mazgaleste reviste!
14.Cauta prin fiecare sertar al casei
15.Fa-ti un sendvis interesant
16.Invarte-te cu scaunul
17.Deseneaza
happy

| Skate_Gaby_1999 a răspuns:

Joc samp

| Mine12 a răspuns:

Poti sa iesi undeva cu prietenii de ex la un biliard sau poti sa practici un sport daca esti baiat poti juca fotbal iar daca esti fata poti joca handbal sau altele, mai poti face treaba daca te plictisesti, mai iesi pe afara.