| deea1990 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste teste sau informatii noi pentru un test initial la romana, sau matematica, sau franceza, sau fizica, a si sunt in clasa a sasea, abia am inceput fizica, si am testul initial la ea! si chestia care ma enerveaza e ca fizica este matematica cu biologie, doua lucruri la care nu ma pricep...

1 răspuns:
| TooManyXoxoA a răspuns:

Pai poti sa gasesti subiecte de teste pe site-ul http://subiecte.edu.ro/2012/.si nu-ti face griji pentru fizica, am auzit ca se va da test din transformarile de la mate.gen 34dm=? m.sau cam asa