| Geannni a întrebat:

Aveti vreo idee daca o sa dau test initial la biologie? Sunt clasa a 9a la stiinte sociale iar la chimie, fizica, matematica nu am dat aceste teste...asa ca ma gandeam ca nu o sa dam nici la biologiebig grin. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Da orcine da test nitial la orce materie si nu depinde de profil o sa dai si la module dar nu te teme notele pe care le vie lua la test nu se vor trece in catalog

| danyelo112 a răspuns:

Ii la alegerea profesorului...eu is la profil reala si pot da bacu la fizica si noi la fizica a decis profu sa nu dam testul.a.sa ca nu cred ca o sa il dai.