| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? N-am vazut un anime in viata mea si chiar nu prea cunosc multe lucruri despre ele. Mi-ar placea sa vad cateva, cum ar fi: Naruto, Citrus, Diabolik lovers, si mai sunt si altele. Mi ar placea sa incep cu Naruto, dar problema e ca nu stiu unde sa il urmaresc. Exista vreun loc unde pot gasi toate episoadele din toate animeurile existente subtitrate? Nu le am la perfectie cu engleza si mi s-ar parea un vis sa gasesc toate episoadele dublate in romana. Daca nu se poate, ma multumesc si cu engleza, mai invat si eu mai bine limba. Dar Naruto e un anime cunoscut, ar trebui sa fie si romana si multe alte animeuri, de altfel. Am auzit de siteuri cum ar fi animekage sau asa ceva si altele, dar sunt nesecurizate. Nu ma lasau sa vad nimic daca nu acceptam notificarile, iar dupa ce am facut-o mi-au trimis mesaje dubioase si poze indecente in telefon... Alte site-uri nici nu mergeau. As putea sa le vad intr-un loc sigur, securizat? Pe gratis pot sau trebuie sa dau bani? Nu vreau sa ma risc sau sa-mi fac conturi pe site-uri piratate, sper ca ma intelegeti. happy

2 răspunsuri:
| RavenNymph a răspuns:

Eu folosesc AnimeKage de foarte mult timp si nu am avut probleme cu el. L-am putut folosi fara sa activez notificarile, nu am avut probleme cu a-mi face un cont, nu am primit niciun mail dubios, nu mi-a fost virusat laptopul si folosind adblock am scapat de orice reclama enervantă. Eu îți sugerez să mai încerci să-l folosești odată, poate nu mai întâmpini iar problema cu norificarile.

| Raul_Raul_1996_k2Yl a răspuns:

Anime kage