| Mangoo a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o problema mica mare? incercati care stiti...

Deci ii vorba despre mass stiti voi adresa voastra ii de exemplu beskyou.89 si iti apare @@bessK.%you)_= vreau si eu sa imi apara altfel ma ajutati?

Bn. o fost un exemplu la nimereala si primiti voturi sh funtita toti...pa

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Modifica acolo la contact details sau din mail de la setari acolo la first name, last name.Ar trebui astfel sa iti apara cum vrei tu, cum modifici tu.Bafta!