| anonimulanonimus a întrebat:

Ma simt trist. Numai asa am fost in ultima luna. Sunt trist pentru ca am pierdut un prieten. Ma doare foarte tare. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti ocupi mereu timpul facand ceea ce iti place, sa nu stagnezi in starea asta de tristete. Iesi afara, relaxeaza te...

| Lioana a răspuns:

Daca l-ai pierdut pentru ca te-ai certat cu el, du-te sa te impaci cu el.
Daca l-ai pierdut pentru ca a murit, atunci e intr-adevar trist, dar tristetea face parte din viata. Accept-o, apoi invata sa o gestionezi si sa gasesti solutii.

| Victoria18 a răspuns:

Cand pierzi ceva trebuie sa accepti ca gunoiul s-a dus singur