| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

LuNa va afecta pamantul eu ma simt foarte ciudat.in legatura ca luna ma doare in capu pieptului imi bate inima tare ma doare capul stari de somnolenta...si nu stiu adica ma simt eu asa ciudat nu stiu sunt zodia taur si scria ca zodia taur nu e asa afectata...

4 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Bianca,te asigur ca nu este din cauza apropierii lunii.Starea ta pote se datoreaza altor lucruri.Luna nu afecteza starea omului odra atrage ca un magnet pamantul facandu-l sa se alungeasca. Poate treci printr-o pasa mai proasta.Insanatosire grabnica!

| BalonaşDulcee a răspuns:

Starea de somnolenta o ai pentru ca azi a fost si este (pana la ora 24:00-23:59:59:99 (si minisecundele) laughing ziua nationala a somnului yawn eu am dormit jumate de zi azi big grin, si durerea de cap hmm ciudat o am si eu, nu stiu exact sa-ti spun de ce dar vad ca si zodia capricorn a fost afectata iar pestii nu mi se pare deloc afectata rolling on the floor saptamana asta a fost foarte obositoare, urata, suprasolicitanta si mai e ceva nu imi vine cuvantul in minte, aa o saptamana groaznica plina numai de certuri in zodia capricorn-ului...

| GwenS a răspuns:

Si eu sunt zodia taurtonguehappy ...pai drept sa spun si eu am o stare de somnolenta dar nimic mai mult.cred ca esti mai sensibila...

| Claudiu28 a răspuns:

Nujtiu de ce te-ai simtit obosita dar eu am avur multa energie si inca ambig grin