| nolimits a întrebat:

Ma tot chinui sa-i instalez unui amic world of warcraft... joaca pe un server si ii trebuie patchu' 3.2.2 dar update-ul sare de la 3.2.0 la 3.3.0. am cautat pe net patch de la 3.2.0 la 3.2.2 dar cand vreau sa-l instalez ma tot seaca ca nu pot (ceva de genul" nu poti instala patchu' ca actualu' tau patch tau e veci, ai 3.2.0. 001234 si cica iti trebuie 3.2.0. 0032133 bla bla bla"). mai rau e ca, cu 20 min in urma tipu` asta o facut update-ul si acum are 3.3.0. cum sa-i aduc jocu lu' asta in patch 3.2.0? help careva...

5 răspunsuri:
| r0b3rt a răspuns:

Renunta! spune-i amicului tauca e pierdere de vreme! nu-i inteleg pestia care spun "mama! ce tare!" sau "cele mai tare joc! nu pot se rezist fara el!" daca i-asi da o nota ar fi 7. 00 sad

| vladvlad23 a răspuns:

Pai downloadeaza de altundeva jocul. Sau dezinstaleaza jocul si instaleaza-l cu patchu care l-ai luat de pe net.
A doua nu am garantie ca merge. Prima are sanse mai mari big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zis sa nu se mai chinuie pentru ca am avut si eu ceva de genu si pana nu ajungi la cel mai nou patch nu mergebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah ala cu nota 7. daca nu esti in stare sa joci ceva mai complex nu spune ca nu-ti palce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa instalez un patch?