Janina
| Janina a întrebat:

Ma tot uit la Expertul mihaicd, care este pe locul 86.
numar de raspunsuri castigatoare: 86
numar de raspunsuri 269
numar de intrebari 8
ULTIMA LOGARE - 5 MAI
punctaj: 32227 puncte
mi se pare ca e cam trasa d epar treaba raised eyebrows raised eyebrows
pareri? propuneri?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Posibil sa fi obtinut titlul la inceputul programului, ca sa zic asa. Ulterior a tot fost depasit de altii, cu activitate mult mai sustinuta.

5 răspunsuri:
| Crisu_8081 a răspuns:

Dar voi aveti o problema cu cei care au rankul mai mare? Oricum, nu castigi nimic daca esti pe primul loc aici, dati prea multa importanta anumitor lucruri.Bv lor care sunt experti sau mai stau eu ce.Eu sunt zeitasuprema.betiva pe deasupra! Si sunt mandra de minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ala nu l-am vazut niciodata raspundand.
Dubioos smug

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

86 raspunsuri castigatoare pentru voi e nimic... poate e bolnav... poate e plecat undeva...sa nu aruncam cu pietre...

| anonim a răspuns:

Secretel, tu ai ce ai cu expertiii, insa tu cand iti schimbi fotografia aceea, mama draga, ca ne-ai bagat in boala cu ea. mai am putin si o fac poster pentru baie. laughing

| JackieSue a răspuns:

Eu am 39908 puncte si sunt pe locul 93.Suspect