| AndreiBalan123 a întrebat:

Ma uitam pe tiktok.Am sesizat random un video cu asa ziși ladyboy.Bai frate îți închipui la ce progres sa ajuns de arata mai bine ca o femeie originala. Doamne ferește sa ajung cu asa ceva în pat.Sunteti de acord ca nu va ți da seama la unele ca au surprize decât dacă ați ajunge într-un moment intim? Care ar fi reacția?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu as vrea sa cunosc persoane sincere, serioase în viata mea, aceste persoane **ladyboy** au și ele jumătățile lor, asa cum și eu și tu avem, nu-mi plac bulangi care se prefac a fii fete pe net, asta urăsc, în rest e treaba fiecăruia, deci am încercat sa înțeleg ca sexul nu determina și ceea ce ești cu adevărat

1 răspuns:
| Robert160 a răspuns:

As incerca sa nu reactionez exagerat. Depinde.