| Anonimalex6996 a întrebat:

Care este cel mai stânjenitor sau amuzant lucru care s-a întâmplat într-un moment intim?

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

M-am besit

| Anonimalex6996 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nasol moment. Sa speram ca fără scapari...hee hee)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine crezi că o să facă aici asemenea confesiuni ca să te distrezi tu? Eu nu.

| Anonimalex6996 explică (pentru sadrian46):

Atunci caută alt loc unde sa cauți atenție. Nu ți convine, nu dai răspuns.

| sadrian46 a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Atunci caută alt loc unde sa cauți atenție. Iar dacă aș povesti mizerii despre mine aș găsi atenție?

| Anonimalex6996 explică (pentru sadrian46):

Vad ca tu chiar vorbești degeaba laughing
Du te în alta categorie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai șocant lucru din viața mea când am făcut sex cu o femeie a fost cu una care făcea sex numai cum vroia ea.

| Anonimalex6996 explică (pentru anonim_4396):

Misto. As încerca și eu, un fel de fetish

| SelenaTpu a răspuns:

Că sună mama în disperare la telefon

| Anonimalex6996 explică (pentru SelenaTpu):

Și ai raspuns?

| SelenaTpu a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Și mai stânjenitor a fost când a început să îl sune pe iubit. Și am sunat eu după ce a avut orgasm iubitul

| Anonimalex6996 explică (pentru SelenaTpu):

Deci nu ati raspuns?
Eu am avut momente când a trebuit sa răspund deșii eram...în...acțiune?