| joainex a întrebat:

Mai, a auzit cineva de Coquina sau stie ce s-a intamplact cu ea? S-o fi sinucis oare? sad

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa întâmplat ceva foarte trist, cred ca a început sa isi trăiesca viata reala

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Si unde scrie ca daca traieste si in viata reala nu poate frecventa si forum pe n teme de discutie?! Cunosc destui care au viata, familie si stau pe forumuri, si moderatori si normal useri, pentru ei e o pasiune forumul, plus ca le place sa discute pe n teme cu n oameni.

| SilentRain a răspuns (pentru Mosotti):

Nu ai prins duma, Dorele

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Sincer da, nu am prins, eu am luat in serios raspunsul, ca multi zic asa "aa daca traieste in viata reala, pleaca de pe forumuri", la general zic.

| Anonim500x a răspuns (pentru SilentRain):

Atunci tu de ce stai pe aicea? Nu vezi cum tu si Mosotti aveti viata reala?
Si apropo, sa-l citez pe Mosotti, "cunosc oameni care" in orice loc si la orice moment.
Any night, any day, in the morning or late...pe TPU.
So sad.

| mentholinks a răspuns:

Vrei sa-ti mai dea carne?

| Anonim500x a răspuns:

Da, ne-a confirmat la sfarsitul anului trecut ca s-a sinucis. Pardon, au sinucis-o altii care au vazut-o cat de falsa e.