| D33a98 a întrebat:

Mai am vazut o gramada de intrebari de genu "unde pot gasi id lui justin bieber" sau "cine are id lui miley cyrus" :o

Doamne ce copii,
adica,
hai ma,
canta frumos,
da chiar asa

Voi ce ziceti sunteti pro sau contra intrebarilor de genu asta?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca un pusti s-ar GANDI si-ar da seama ca Mili, Demi si Mickey Mouse sunt mult prea busy pentru a sta pe mess.Site-urile lor oficiale sunt administrate de altcineva, ei intra doar ocazional pe facebook, twiter, hi5

| TeoPT a răspuns:

Intr-un fel e bine. e amuzant.prostia unora e nesfarsita

dar au cap, nu stiu pentru ce, ca in nici un caz pentru gandit.
Fete crizate care cred ca astia sunt cei mai mari artisti

Daca astia sunt cei mai mari artisti.nu mai am cuvinte.

| luiza a răspuns:

E, intelege si tu sunt la varsta la care dau pe spate cand vad un artist mai acatarii.

| Atotstiutorul a răspuns:

Eu sunt PRO, 75% dintre utilizatori acestui site au intre 12-14 ani ce pretenti poti sa ai?+ de asta daca nu ar fi intrebari amuzante eu nu as m-ai intra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fii citit intrebare asta acum 3 ani, as fii fost cu siguranta PRO. Vroiam si eu pe atunci id-ul lui Dan Bordeianulaughing Acum, insa, cred ca ar trebui sa traim in lumea reala. Prefer sa ascult o melodie alaturi de iubitul meu, decat sa incerc sa dau de cantaret, care probabil e la mii de km distanta si nici nu m-ar baga in seama. Sunt doar niste copilarii.peste 3-4 ani vor rade gandindu-se la chestiile astea.