| VasileRapidistu13 a întrebat:

Mai baieti, daca tu ai traume pe violenta si simti nevoia sa iti descarci nervii deseori si nu te poti controla la nervi, ar fi o idee buna sa te duci sa te faci jandarm?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În nici un caz.

| johnnny123 a răspuns:

Și crezi că dacă ești jandarm poți să bați oamenii pe stradă ca să-ți descarci nervii, sau cum?

| VasileRapidistu13 explică (pentru johnnny123):

Nu am zis de mine deasupra, am zis la modul general ma contraziceam cu cineva, le explicam baietilor ca trebuie sa stai binisor cu psihicul daca esti intr-o cariera militara, nu e vorba pe strada e vorba de autocontrol la locul de munca.Bine ma rog la cum e la noi romanii, sunt sanse mari sa scapi ati vazut si dvstra Domnul Ionut ce se petrece pe la proteste si stadioane, din pacate jandarmii fac abuzuri si scapa nedepsiti o buna parte din ei.