| anonim_4396 a întrebat:

Mai da cineva bacul de pe aici? big grin mai sunt 2 saptamani...

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Stati calmi happy
Cu cat va faceti mai multe griji, cu atat presiunea va apasa mai greu pe umerii vostri.
Incercati sa fiti deschisi, liberi, plimbati-va, radeti cu gura pana la urechi, dansati, odihniti-va...esti undeva in aer liber si invatati.va va prinde mult mai bine!
Succes!

14 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Succes! la toti! acum poate va sperie bacul, dar peste cativa ani o sa va amintiti cu drag. cel putin eu imi amintesc cu placere! P. S nu e chiar asa greu eu cred ca eram mai bota ca voi toti la mate si am luat o nota de nici mie nu-mi venea sa cred(buna 7)

Shin
| Shin a răspuns:

Soramea... Mult noroc la amandoua happy
Shin.

| inna a răspuns:

La mate nu stiu cine naiba se poate descurca.Eu vreau sa iau 5-ul macar atat laughing. Bn ca daca iau un 6-7 nu ma supar.

| ioanaa a răspuns:

Multa bafta tuturor!
Si va astept sa-mi ziceti ce ati facut, cum vi s-a parut si la ce facultati ati intrat.

| Irina a răspuns:

Licenta se pune?happy. tot peste 2 saptamana.

| baba a răspuns:

@b3auty MULTĂ MULTE BAFTĂ! Îţi ţinem pumnii zilele astea!
@khryss şi eu aici, în grupul celor torturaţi. Numai că la mine materia e aproape dublă, fiind la liceu cu 2 limbi materne, trebuie să dau bacul la amândouă (scris+oral).

| urbanghost a răspuns:

Azi a inceput bacul... ce-o fi o fi... laughing

| getty a răspuns:

Mult succes.Am dat bacul anul trecut si am avut emotiiiiiiiiiiiiii!
nu are rost sa te stresezi.Inainte cu cateva zile mi se parea ca nu mai stiu nimic, dar cand am ajuns in fata foii de examen am dat tot ce e mai bun din mine...Inca o data mult succes!

| Notme a răspuns:

Eu! dar locuiesc in Spania si aici se da pe 9, 10 si 11 iunie. cate 3 si 2 examene pe zi.pericol big grin si la mate sunt mai bota decat Ombladon laughing

| Notme a răspuns:

Gata, peste 2 ore o sa dau examenul la castellano(limba materna de aici)! am dormit 10 ore si simt ca nu mai stiu absolut nimic laughing sper sa imi revina tot cand o sa am foaia in fata. Succes la cei care o sa dati peste 2 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io ...vai de capu meu la mate is bota...
La restul is covor. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da..varul meurolling on the floorlaughing

Succes tuturor la BAC!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bafta tuturor!
Bafta si la admitere la facultate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

B3auty, ce ai facut la examen?happy