| maxi_9075 a întrebat:

Mai da dark angel sezonul 3. sau mai face filme jessica alba 2011 2012

2 răspunsuri:
| FlorinFlow a răspuns:

Tocmai ce ma uitam si eu sa vad daca exista vreun sezon 3 si din pacate nu, nu va continua cu un sezon 3, avand in vedere ca sezonul 2 a fost incheiat in 2002 iar ca timp ar fi prea tarziu pentru o continuare de serial.

Era vorba prin 2008 ca s-ar putea sa mai faca un film dupa serial, pentru ca ar fi mers dupa trecerea a cativa ani, insa cred ca au ramas doar vorbe...

Răspuns utilizator avertizat