| Swordsman a întrebat:

Mai e vreunul care nu poate sa doarma? posibil din cauza stresului?

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu, dar la mine nu este din cauza stresului. E din cauza caldurii etc.

| blueSky_3324 a răspuns:

Din cauza presiunii atmosferice si a caldrii, intr-adevar cred ca oricine se culca mai tarziu decat...sa zicem toamna, plus ca e vara si gasesti ce sa faci. Stres? N-ai de ce sa fi stresat, orice problema are o solutie, trebuie doar s-o gasesti pe cea corecta tie. Have a nice day si gandeste-te ca maine poate fi mai rau!

| Swordsman explică (pentru blueSky_3324):

Eu nu dormeam din cauza examenului pe care il aveam peste 2 ore happy

| blueSky_3324 a răspuns (pentru Swordsman):

In intrebarea ta, tip conversationala, n-ai specificat de nici un fel de examen. O zi buna

| andreeabuzz a răspuns:

Da.logic, dar poti lua in somnifer si gata
fundita?big grin