| abcd1234 a întrebat:

Mai este Top Gear pe antena 3? era vineri seara la ora 23 dar acum este emisiunea,, Conexiuni ".

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In principiu, mai este, dar, uneori, cand se intampla diferite evenimente deosebite, se mai sare cate o vineri. De pilda acum, a fost chestia cu inundatiile, dar acum o saptamana, a fost Top Gear.

2 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Pe Antena 3 vinerea la 23:10...
Si pe Discovery de luni pana joi la 18:00 23:00 si 4:00 si duminica de la 12:00 13:00 14:00 tongue

| abcd1234 explică:

Pe Discovery au inceput sa dea reluari. M-am uitat si data trecuta pe Antena 3 si pe 25 si nu a fost nici atunci.