| chiftelutacrocanta a întrebat:

Mai scolare, acum ca a venit frigul, cum e sa te trezesti dimineata in frig si sa te duci la scoala?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Frate...nu vreau sa imi aduc aminte. Cel mai rau a fost in facultate. La -10 grade dimineata prin zapada de juma de metru am duceam prin poli la examene.

| Florentina9210 a răspuns:

E naspa de astia mici, cunosc ''sentimentul'' de acel frig matinal. Tin minte, cand eram mica, ma trezeam dimineata, mergeam pe zapada, pe vant. Cateodata mai bagam si cate un gol. Imi ziceam ca ''azi e ger, nu ma duc, maine ploua, la fel, stau acasa etc.

| Mussette a răspuns:

Daca e frig, vant, ploua sau ninge, nu prea dau pe la ore. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain.