| Elly4all a întrebat:

Mai scuzati'mi curiozitatea dar chiar nu inteleglaughing...mai baietii ce simtiti atat de special cand puneti mana pe fundul sau sanii unei fete? ce este atat de fascinant pentru voi? ca eu chiar nu inteleglaughing

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Sa simt ca esti fata, nah!
Chestii de astea faceam la 13-14 ani. Poc plesneam una peste fund si fugeam : ''cica eram smecher domle''.
Ideea e sa nu-i lasi deloc. Dar stii ce inseamna deloc? Adica la un gest ca asta, sa nu mai vorbesti cu respectivul, sa nu-l mai bagi in seama. Nu sa-i spui ''mno, inceteaza prostule'' dar de fapt tie sa-ti placa dar n-o poti spune fatis. Ia arata-le respect sa vezi cum nu vei mai simti degetele.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai tu cand pui mana pe pieptul, fundul sau organele genitale ale barbatului pe care il placi/iubesti, nu simti excitatie si dorinta? Ca eu da.

| Elly4all explică:

@brigaela nu am ajuns inca la acea etapalaughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Placere draga mea

| sTeFaN. a răspuns:

Apetisanta intrebare:X pai sa vedem si noi ce "marfa" avemhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mai mult decât plăcere, ce poate fi?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus mana si nu ai simtit nimic? inseamna ca esti...normalahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io, cel putin, simt prea multe textile. Bleach.