| DisforDeea a întrebat:

Pt. baieti. ce simtiti cand puneti mana pe sanii unei fete sau ma rog pe alte parti ale corpului?big grinrolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Niste frisoane de ma ia mama dracu. Aproape ca ma scap in izmene. O senzatie fffff placuta. Bine acum depinde si de sani. Nu toti produc aceiasi senzatie euforica.

14 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

@cosmotel auziti la el maxim bwaa merci mult ca mai facut sa rad aveam nevoie. il iei pe gicu in mana rofl laughing

| karellen a răspuns:

O senzatie tactila foarte placutawinking

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Suferi cu mansarda sau n`ai ce face?
pai ce sa simta decat pasiune, excitare, se simt bine, lol

| eugem35 a răspuns:

Pustulica vad ca nu ai cunoscut o femeie si daca ai ocazia sa o cunosti cred ca nici nu apuca sa se dezbrace si ai si ejaculat in ciloti bafta

| sbk a răspuns:

Un nivel foarte ridicat al testosteronului happywinking

Răspuns utilizator avertizat
| dragosh a răspuns:

In primul` rand nu vad ce e de ras in asta, in al doilea rand ce`ai vrea sa simt in afara de placereraised eyebrows?

| IRI_5028 a răspuns:

Depinde de fata.

Daca e una oarecare, simt piele. DAca e una speciala simt foc.

| sensibilosu a răspuns:

2 bete-nfipten cur... asta simt!straight face...nu serios asta simt

| DisforDeea explică:

Hai ca m-ati facut sa rad...si ca sa stiti sunt
fatarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce simti cand il iei in mana pe gicu`? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ce simti si tu cand pipai un baiat! sau nu ai pipait niciodata un baiat? raspunde-mi pe aidiu. m_mondialu69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ras caraghioaserolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa so ***hee hee