| LilPeep a întrebat:

Mai se simte cineva somnoros dupa ce ia Xanax?

Răspuns Câştigător
| Aihao19 a răspuns:

Eu iau Anxiar (tot un medicament pentru anxietate, ca si xanax) si da da somnolenta.Toate benzodiazepinele actioneaza si prin inducerea unui somn linistit sau stari somnolente asta pe langa reducerea anxietatii.Aceste medicamente te relaxeaza, iti relaxeaza corpul si mai ales mintea si de aici si starea de somn.

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Xanax nu ia oricine, amigo. Și cred că așa trebuie sa te simți după ce iei o pastila de genul.

| Golyat18 a răspuns:

Ok foarte umil si cu rusine te intreb:
ce e ala Xanax man?