| Evaa a întrebat:

Mai stiti jocuri gen 'adevar sau provocare' sau jocuri din astea care sa te puna sa faci ceva big grin.

Răspuns Câştigător
| CosmyLlpop a răspuns:

E un joc:ultima carte, in care trebuie sa iti alegi un numar de la 1 la 14 parca. Apoi unul trage din pachetul de carti si daca nimereste cartea a carui numar esti tu, atunci trebuie sa faci ce te pune acela care a tras cartea...big grin

2 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Urmatoarea carte tongue jucati mai multi va alegeti fiecare de ex u alegi 12 iei toti 13parii happy si restul lumii cartile care voir. le amestecati si puneti pedepse, de ex esti u prima : urm carte sa faca 2 flotari. daca pica de ex cartea cu nr 2 si e un prieten el face flotarile apoi el pune porunca

Răspuns utilizator avertizat