| ICanLoveYou a întrebat:

Mai stiti vreun site in afara de photofunia pentru a pune la fotografii cadre inimioare, insule tot felul?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Hey! buna, mi-ai trimis tu un mesaj big grin ...eu nu stiu dc nu pot trimite mesaje at wits' end dar vroiam sa-ti spun ca m-a bufnit rasul cand mi-ai scris sarumana* si m-ai tratat cu dvs laughing
eu sunt nascuta in 95 big grin si chiar daca as avea 25 de ani tot mas mai uita la Hannah Montana happy
ma bucur ca mai exista fani p'aci big grin
sa nu-mi mai spui dvs rolling on the floor ma simt batrana sad
okz... numai bine si pupici kisskisskiss
xoxoo, mary peace sign

| maryana5 a răspuns:

RASPUNS: dar nu m-am suparat laughing Doamne Fereste!
hey ai id de mess big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.picuik.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap www. fa-ti de cap cu foto.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prafffffffffff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiti vreun site in afara de photofunia pentru a pune la fotografii cadre inimioare, insule tot felul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da photosop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si normal ca mai stimtongue

| Floryna_2479 a răspuns:

Funphotoboxer sau fotoflexer is bune amandoua dar mai frumos modifica pozele fotoflexer

| Floryna_2479 a răspuns:

Funphotobox e si asta apr k photofunia