| ICanLoveYou a întrebat:

Mai stiti vreun site interesant in afara de TPU si Heyo? Daca da mi-l dati? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Bascalie.ro este super, are glume, bancuri etc acolo iti trece plictiseala, si poti intalnii prieteni.

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Google, Softpedia, www.mts.gov.ro, www.seximus.ro

| afrodita17 a răspuns:

Incearca si ''vdc'' alias viata de c---t... mie m-i se pare funny.winking

| tomigirl a răspuns:

Buna!
Incearca si www.pitzipoanca.org
Si iti recomand si eu bascalie.ro si neogen.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mai poți încerca Neogen, Netlog, etc. sugestiv.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semeni foarte mult o fata.(ma refer la poza de la avatar)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai exista un site atat de "instant" si interactiv precum TPU.si unde utilizatorii sunt atat de uniti iar adminii sa se implice atat de mult(sentimental), chiar daca nu pare!

| lasko a răspuns:

La intrebarea asta m-ai lasat fara idei