| RAY a întrebat:

Mai sunt aici persoane care la fizic arata mult mai tineri decat au varsta? ati avut probleme din cauza asta?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Arat de 15-16 ani. Am 22.
Afecteaza mult la prima impresie. Mai ales ca sunt de felul meu mai putin vorbaret cand sunt in grupuri. Prefer sa ascult. Sunt luat de copil.
In ce ma priveste e o diferenta mare intre gandire si comportament. E nasol in ce priveste prima impresie.
Eu privesc asta ca avantaj pe termen lung pentru ca cine vrea sa ma cunoasca asa cum sunt, trece de prima impresie, observa gandirea si spune: hopa, stai ca e ceva ce nu e in regula.

| RAY explică (pentru Bacemi):

Esti mic de inaltime?

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

1,71

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi asta este un lucru bun cred nu ai de ce sa-ti faci probleme happy

| dgeko a răspuns:

Da...banuiesc ca pari cel mai mic din anturajul tau nu? de aia cred ca ai pus si intrebarea.Probleme prea mari nu am avut dar au fost glume pe tema asta dar gadeste-te la partea buna...cand ajungi la o varsta mai inaintata ex 35 de ani tu o sa pari mult mai tanar fata de cei care au aceaiasi varsta.Eu unu asa gandesc asa ca pana la urma poti considera ca ai un as in maneca.

| RAY explică (pentru dgeko):

Eu pa-r de 16 ani si am 23 de ani

| dgeko a răspuns (pentru RAY):

Tot 23 de ani am si eu dar nu pot sa-mi dau seama singur cam de ce varsta par, oricum multi/multe mi-au spus ca par de 18...Auzi da` cum o fi sa ai 30 si sa pari de 23? Eu consider in continuare ca e un avantaj happy

| RAY explică (pentru dgeko):

Ce inaltime ai?

| dgeko a răspuns (pentru RAY):

1.80

| RAY explică (pentru dgeko):

Wow ce inalt esti

| dgeko a răspuns (pentru RAY):

Cand am spus ca par mai tanar ma refeream la aspectul fizic nu neaparat la inaltime.Tu ce inaltime ai?

| RAY explică (pentru dgeko):

1,65 m

| dgeko a răspuns (pentru RAY):

E bine si atat

| RAY explică (pentru dgeko):

Tenks ca ai raspuns