| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunteti suparati pe mine?winking ca mie mi-a trecut dejawinkingwinking

9 răspunsuri:
| emima a răspuns:

De ca fim suparaty pe tine tu doar ai salutat inainte sa pleci doar atat ceea ce ai facut fff binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cine e suparat pe tine? Eu am spus si dimineata ca nu stiu despre ce cearta a fost vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Repet tu cine mai ești?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga yulya, nu cred ca este suparat cineva pe tine...au fost cateva intepaturi la o intrebare atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yulya, daca mai insisti ne-am putea supara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu mai suntembig grinTe iubim:X, happy?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cine te-ai certat draguta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu daca tot esti dumnezeu la ce ma mai intrebi cine sunt tu ai trebui sa le sti pe toate nu? sau ti-a scapat ceva ia mai gandeste-tewinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta nu mi-au scapat lectiile de gramatica.