| ankutzik1475 a întrebat:

de obicei voi cand sunteti suparati(tristi) ce obisnuitui sa faceti? sau pe mine ce ma sftatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Incerci sa te detasezi de motivul care te-a adus in acea stare, te gandesti la ceva placut, iei un album cu poze, cauti un film care iti place si care te binedispune, iti pui castile si asculti muzica care iti place si poti sa incerci si sa dormi un pic. Cateodata merge si sa te uiti pe geam, mai ales in zilele ploioase happy...
Cateodata poate ajuta si animalutul de casa, daca ai asa ceva si daca nu e peste laughing...

6 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Ies cu prietenii si stau afara cat mai mult.Plec dimineata si ajung a doua zi acasa si nu mai am nimic.

| emaalexandra97 a răspuns:

Eu cand sunt rtista sau suparata, ma duc intr-un loc unde sa fiu singura si ascult muzica speciala pentru dispozitia mea

| aia a răspuns:

Ascult muzica

| Razvan_9651 a răspuns:

Salut!
1.Stau si ascult muzica
si cam ata pentru ca nu prea am motive sa fiu trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand sunt suparat ma duc si ma inchid in camera mea unde sunt singura si stau acolo iar daca e foarte greav cateodata mai plang si nu cred ca poate cineva sa-ti dea vreun sfat depinde de tine ce faci cand esti suparata faci ce simti

| vikloth a răspuns:

Laba! functioneaza, te asigurwinking