| Eroare404 a întrebat:

Mai tineti minte cand ati intrat prima data pe internet?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prin 1997-1998. Se intra pe net doar stiind numarul de telefon 0870211121. O discheta o puteai da jos abia intr-o jumatate de ora si costa de te usca.

| Alyra a răspuns:

Cred că eram la şcoală în clasa a 5-a, nu sunt sigură. thinking
2007-2008?

| ToKen a răspuns:

Da, ieri.

| Sellak a răspuns:

Nu mai stiu exact laughing 2005, cam pe acolo laughing

| Drimmero a răspuns:

Prin 2008, cam asa. Cat de multe s-au schimbat si pe internet de atuncirolling on the floor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prima data a fost cand m-a lasat matusa singur in fata calculatorului, cand eram mic. Tot ce imi aduc aminte a fost ca faceam click peste tot unde vedeam jocuri ^_^

| RainmakerX a răspuns:

Prin clasa a 4-a. Pana atunci jucasem numai pokemon single player.
Si totusi... cred ca eram mai fericit decat generatiile de acum tongue

| Florentina9210 a răspuns:

Da, Prin 2009.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

A fost demult pe atunci nu prea stiam ceva despre net.

| UnBroken2016 a răspuns:

Putin inainte de moda "yahoo messenger" parca

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Prin 1998.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tocmai.