| raisssa a întrebat:

Maine am examen... ce nota credeti ca o sa iau?laughing

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prima data sa treci examenulhee hee
Apoi sa iei peste nota de trecere, acest fapt depinde de cat de mult ai invatatbig grin
Daca zic ca iei nota mare dai un acatist pentru mine la bisericahee hee

| Malvina24 a răspuns:

Bafta la examen! sa iei nota cat mai mare! Eu nu am de unde sa stiu ce nota iei tu(daca ma fac vrajitoare te anunt) insa daca ai numai note de 7 probabil tot 7 sau 8 sau 9 sau de ce nu chiar 10! succes!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Depinde cat te-ai pregatit pentru acest examenwinkingDaca ai invatat foarte bine sigur vei lua o nota mare love struckInsa, daca nu ai invatat cum trebuie eu zic sa te apuci de invatat in seara astawinkingO sa iti prinda foarte binehappy
Bafta la examen!kisskisskiss

| juniper a răspuns:

Depinde cat te-ai pregatit si daca stii happy Totusi sper sa iei 10.

| DeNyyy a răspuns:

Pai de unde sa stim? cat o sa meriti

| OanaG a răspuns:

Daca cea mai mare nota e 7.Sa te astepti la vreun 6 maxim 7 :*

Dar pregateste-te, mai e pana maine :*

Baftahappy

| hamsterx a răspuns:

Cat o sa meriti tongue sa speram ca vei lua nota maxima, nu? big grin

| alecs871 a răspuns:

Lasa-ma sa te intreb. Te-ai pregatit la acest examen? Adica stai, mai e timp de pregatit, cateva ore seara asta, poate si maine dimineata, si oricum, la pregatit ma refer la citit maxim odata cursul la aceasta materie. Daca il citesti maxim odata, slabe sanse sa picihee hee

| raisssa explică:

Aa...am uitat sa va spun ca cea mai mare nota a mea e 7laughing

| raisssa explică:

Ee...macar sa trec, oricum profii mei sunt subiectivi si nu pun note pe meritwinking

| Agapimu a răspuns:

Note din ofiiciu o s-o iei sigur, DEci vreo 4 cam asa smug Ii buna nota, serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5straight face. laughing Asta e...fiecare cu parerea luibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ghicitoare pe site, si elena pe chat laughing. pff! sa ma concentrez: un 1, 004. pff! scuze: era 10 cu felicitariwinking.