| Effyyyy a întrebat:

Maine e ziua prietenei mele ce cadou sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| MicutsaBăă a răspuns:

A-i putea să cumperi un lănţişor de argint cu un medalion "Best Friends" sau o pereche de cercei drăguţi tongue... un ursuleţ pe care să îl păstreze ca amintire de la tine big grin sau un parfum preferat de al iei happy Sper că te-am ajutatbatting eyelashes. Baftă kiss

1 răspuns:
| Lavazza_5427 a răspuns:

Si maine e ziua prietenei mele tongue Eu i-am luat o geanta pe care si-o dorea, un tricou, si un parfum. Gandeste-te daca ti-a spus vreodata ca isi doreste ceva anume. Sau ca a pus ochii pe ceva dar deocamdata nu are bani sa si-l ia.sau chestii din astea. Ca idei : o cutie de bijuterii din lemn, un album pe care sa il umpli cu poze cu voi, chestii personalizate cu voi, poti si haine ( fiecare fata se bucura de haine ) etc. Sper ca te-am ajutat happy distractie placuta si vezi ca maine de Sf. Maria cam toate magazinele sunt inchise. big grin pa pa!