| anonim_4396 a întrebat:

Maine este Santul Vasile cel Mare, tin sa urez de pe acum tuturor celor care-si sarbatoresc onomastica maine, un sincer; La multi ani! Sanatate, fericire si tot ce va doriti! fie ca noul an sa va gaseasca sanatosi si fericiti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am doi sarbatoritiwinkingSurioara cea mica si sotul ei.La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza numele!happy

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu urez tuturor celor ce isi sarbatoresc ziua numelui un sincer si calduros LA MULTI ANI!

| emy a răspuns:

Bunica mea se numeste Vasilica.Iti multumesc mult pentru urari! Fie ca anul care tocmai a inceput sa iti aduca tot ceea ce poate fi mai bun pe lume! Te pup.