| Stăvar_Monica_1994 a întrebat:

Mâine este ziua celei mai bune prietene face 15 ani și am nevoie de ceva urări, orice!
Dau fundița!

Răspuns Câştigător
| Anayss a răspuns:

In sfarsit a ajuns ziua mult asteptata pentru amandoua. Am asteptat cu sufletul la gura aceasta clipa in care sa-ti pot spune cat insemni tu pentru mine, draga mea. Mi-ai fost alaturi la greu si m-ai sprijinit intodeauna indiferent de situatie. Esti ca o sora pentru mine si de aceea iti port stima. Astazi ai mai pus o floare in buchetul vietii tale, a cinsprezecea floare minunata. Acum 15 ani ai venit pe lume si ti-ai facur fericiti parintii. Sa stii ca esti mai frumoasa pe zi ce trece. Oh, cate amintiri avem impreuna. Nu are rost sa le enumar pentru ca le port mereu cu mine in inima mea. Iti urez o zi cat mai frumoasa petrecuta alaturi de cei dragi tie. Iti doresc tot ce este mai bun pe lume...sa fii fericita, norocoasa si sa nu te schimbi niciodata ca iubita esti deja. Un calduros LA MULTI ANI draga mea.

2 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

"La multi ani!"

| munteanuionvictor a răspuns:

La mulți ani cu sănătate.