| anonim_4396 a întrebat:

Maine incepe scoala si sunt niste zvonuri ca elevi asteapta cu nerabdare acest eveniment, aici pe forum avem si noi foarte multi elevi si as vrea sa stiu; sunteti bucurosi ca maine incepe scoala!? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia astept sa inceapa scoala, am facut cerere la ministerul invatamantului pentru a micsoara timpul acordat vacantelor, am ajuns la o intelegere sa inceapa scoala pe 30 iunie(Doamne daca existi, citeste asta si pocneste din degete!) motiv ca doua saptamani sunt suficiente pentru sex si relatii nepotrivite... app eu nu mai merg la scoalabatting eyelashes dar in schimb sunt in clasa a treia repetent ca platitor de facturi, asa ca nu va bucurati ca se termina ceva rau, raul la romani se perpetueaza pana in groapa(ma auzi again Jesus? ). se da si fundita? transfera pe card te rog, o sa le-o infig pe gat celor de la ghisee. straight face

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prostii. Dupa doua saptamani de scoala ii vedem urland dupa vacanta
14 saptamani de carcera ar trebui sa fie suficiente pentru oricineoh go on

| TeoPT a răspuns:

Nu. Nicidecum. dar cum in viata nu faci numai ce iti place... Oricum, trec a VIII-a si vreau sa o termin repede, sa scap de stresul examenelor pentru urmatorii 4 ani.

7h30

| Cσσкiє a răspuns:

Ştii cum se zice, nu? Tot răul spre bine. Nu ştim ce va fi, ştim că începutul e cel mai greu, dar hai să ne bucurăm încă de ziua de azi! Eu nu mă bucur. Într-un fel, mă bucur că voi avea o ocupaţie din nou, mi se pare că vacanţa s-a terminat prea repede. Oare pe TPU vom avea colegi noi? E o şcoală foarte căutată.

| Biby a răspuns:

Nu prea.Sunt bucuroasa doar ca o sa-mi vad prieteni atat.

| Dmonik a răspuns:

Am langa mine pe cineva entuziasmat, emotionat si febril de nerabdare ca maine este ziua in care incepe clasa a V-a. Si nu se preface, chiar e bucuroasa si nerabdatoare!

| G a răspuns:

Doaa. laughing
ma bucur doar ca de-acum o sa am ce face si n-o sa ma mai plictisesc stand doar pe-acasa.

| JuLien a răspuns:

Da cum sa nu."mor" de fericire laughing

| 80Cris a răspuns:

Nu stiu cum sunt elevii din ziua de azi dar in ceea ce ma priveste eu ma bucuram ca incepe scoala, mi-era dor de colegi si chiar si de profesori. Dar imi trecea repede... Ce sa-i faci, asta-i viata. Privind in urma sau privind prezentul, ma bucur ca mi-am terminat scolile. Pentru cei care sunt la scoala, sa stiti ca perioada in care sunteti elevi, se va termina la un moment dat si multi veti privi cu nostalgie acei ani. Deci bucurati-va de ei!

| oana1 a răspuns:

Da ma bucur ca incepe scoala ca imi vad colegi si prieteni ca acasa ma cam plictisesc dar parca vacanta asta s-a terminat foarte repede

| greenapple a răspuns:

Da... m-am saturat sa lenevesc!